Szkoła tańca Warszawa towarzyski pole dance panieńskie Zacisze

szkoła tańca pole dance warszawa taniec towarzyski Wieczory panieńskie targówek zacisze tango argrmtyńskie dzieci

OVERVIEW

The website szkolatanca-fen.pl currently has a traffic ranking of zero (the lower the better). We have crawled twenty pages within the domain szkolatanca-fen.pl and found one website referring to szkolatanca-fen.pl. We were able to precure four social media accounts retained by this website.

SZKOLATANCA-FEN.PL TRAFFIC

The website szkolatanca-fen.pl has seen a alternation levels of traffic for the duration of the year.
Traffic for szkolatanca-fen.pl

Traffic ranking (by month) for szkolatanca-fen.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolatanca-fen.pl

LINKS TO SZKOLATANCA-FEN.PL

Osir Targówek

Nowy cennik na Pływalni Polonez.

WHAT DOES SZKOLATANCA-FEN.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolatanca-fen.pl Mobile Screenshot of szkolatanca-fen.pl Tablet Screenshot of szkolatanca-fen.pl

SZKOLATANCA-FEN.PL SERVER

I observed that the main page on szkolatanca-fen.pl took six hundred and forty-one milliseconds to load. Our crawlers could not find a SSL certificate, so our crawlers consider this site not secure.
62.129.226.56

We identified that this domain is weilding the IdeaWebServer/v0.80 server.

Szkoła tańca Warszawa towarzyski pole dance panieńskie Zacisze

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website szkolatanca-fen.pl states the following, "Dlaczego warto w ogóle tańczyć? Kursy dla pań solo." I analyzed that the webpage said " Wieczorki taneczne przy lampce wina." They also stated " POLE DANCE-owy KONIEC LATA Z PATRYKIEM RYBARSKIM." The meta header had pole dance as the first search term. This keyword was followed by weselny taniec, dzieci towarzyski, and szkoła tańca warszawa which isn't as important as pole dance. The other words they used was wieczór panieński. zacisze narzeczonych is also included but could not be viewed by web crawlers.

SEE OTHER DOMAINS

Szkoła Tańca Samba

Nauka Pierwszego Tańca - Lekcje indywidualne.

Kursy taneczne - Szkoła Tańca Piaseczno

Zajęcia od 30 czerwca 2015 we wtorki i czwartki g. Grupa I - po kursie podstawowym - zajęcia w poniedziałki 19. Grupa II - zaawansowani - zajęcia w środy 19. 00 zapraszamy do trenowania - Wieczorek.

SZKOŁA TAŃCA TOWARZYSKIEGO MERENGUE - PIOTR KISZKA

Sylwester i karnawał już tuż tuż. Tancerze Szkoły Tańca chętnie uświetnią każdą imprezę. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt ze Szkołą Tańca. Spot reklamowy naszej Szkoły Tańca. Oto nasz spot promujący Szkołę Tańca MERENGUE! Zapraszamy na kursy tańca towarzyskiego, użytkowego, latino solo, Zumbę i wiele innych. Nie brakuje zajęć dla dzieci i młodzieży m. balet, breakdance, video clip dance, taniec towarzyski itd.

Szkola Tanca Chicago - Home

Zajecia dla dzieci i doroslych. Pierwszy tanciec slubny ,taniec nowozencow. 7925 w 103rd st unit 4. Start your own free website. A surprisingly easy drag and drop site creator. Photo used under Creative Commons from dark mephi.

Szkoła tańca Rondo w Rybniku, kursy tańca, taniec w Rybniku, zajęcia taneczne - Szkoła Tańca RONDO Rybnik

W cenie 160 zł od pary za 6 spotkań po 60 minut,. Zajęcia we wtorki i czwartki,. 691 - 871 - 008. Zaplanuj swój wolny czas z naszą Szkołą Tańca. W ofercie Latino Ladies Styling, Zumba, Taniec Towarzyski, Break Dance, Hip-hop. Zajęcia dla dzieci młodzieży i dorosłych.